Кидало із Луцька ! Допоможіть будь ласка найти паскуду !

IgorRS

Разборка
Joined
Jan 28, 2013
Messages
71
Age
35
Город
Киев
Шукаю людину яка ніби-то продає автозапчастини у Люцьку. Розмовляє доволі гарно Українською мовою і начеб-то щось тямить у БМВ... Оголошення автора знаходяться на OLX і час від часу зникають, потім знову поновляються... продаю салони на БМВ, мерседес, ауді. тощо . http://olx.ua/uk/list/user/1P7tB/

телефон моб. свій він поки не міняє - 095 786 07 38 і каже що така адреса - Авторозбірка м. Луцьк вул. Замкова 1А

ДОНЕЦЬ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ (якщо потрібно є номер приват карти )

Зробив йому повну предоплату за товар ( дверні карти і торпеда -1500 грн ) і він терестав брати трубку. на звінки з інших номерів піднімає, каже що зараз подивиться, кидає слухавку і все.


Є прохання до совісних форумчан які можуть допомогти, можливо знають його, або проживають у місці Луцьк і можуть підїхати розібратися з ним. в кінці-кінців натовти йому "пику", можливо віджати ті гроші, хай вже вони дістануться "вам", чим тому козлу !!!
 
Шукаю людину яка ніби-то продає автозапчастини у Люцьку. Розмовляє доволі гарно Українською мовою і начеб-то щось тямить у БМВ... Оголошення автора знаходяться на OLX і час від часу зникають, потім знову поновляються... продаю салони на БМВ, мерседес, ауді. тощо . http://olx.ua/uk/list/user/1P7tB/

телефон моб. свій він поки не міняє - 095 786 07 38 і каже що така адреса - Авторозбірка м. Луцьк вул. Замкова 1А

ДОНЕЦЬ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ (якщо потрібно є номер приват карти )

Зробив йому повну предоплату за товар ( дверні карти і торпеда -1500 грн ) і він терестав брати трубку. на звінки з інших номерів піднімає, каже що зараз подивиться, кидає слухавку і все.


Є прохання до совісних форумчан які можуть допомогти, можливо знають його, або проживають у місці Луцьк і можуть підїхати розібратися з ним. в кінці-кінців натовти йому "пику", можливо віджати ті гроші, хай вже вони дістануться "вам", чим тому козлу !!!

То есть кто то должен поехать, "накрепить" за тебя? А если на них потом заяву накатают? Думай что предлагаешь.... Жалко было денег заплатить за наложенный платеж? Вон почитал бы тему "Кидалово".. тут свои своих кидают, а ты кому то, куда то отправил денег.. Урок тебе
 
Last edited:
Шукаю людину яка ніби-то продає автозапчастини у Люцьку. Розмовляє доволі гарно Українською мовою і начеб-то щось тямить у БМВ... Оголошення автора знаходяться на OLX і час від часу зникають, потім знову поновляються... продаю салони на БМВ, мерседес, ауді. тощо . http://olx.ua/uk/list/user/1P7tB/

телефон моб. свій він поки не міняє - 095 786 07 38 і каже що така адреса - Авторозбірка м. Луцьк вул. Замкова 1А

ДОНЕЦЬ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ (якщо потрібно є номер приват карти )

Зробив йому повну предоплату за товар ( дверні карти і торпеда -1500 грн ) і він терестав брати трубку. на звінки з інших номерів піднімає, каже що зараз подивиться, кидає слухавку і все.


Є прохання до совісних форумчан які можуть допомогти, можливо знають його, або проживають у місці Луцьк і можуть підїхати розібратися з ним. в кінці-кінців натовти йому "пику", можливо віджати ті гроші, хай вже вони дістануться "вам", чим тому козлу !!!
И цену наверное сладкую предлагает....
А люди думают, воооот она шара)))
 
людина здається попросила допомогти ,а не життю повчати,є така приказка-не вмієш пердіти,не страш рибу!
 
людина здається попросила допомогти ,а не життю повчати,є така приказка-не вмієш пердіти,не страш рибу!

ну дык мотнись в Луцк, накрепи хулигана, еще вон денег парня забери себе! , а потом рассказывай про пердёж...
 
людина здається попросила допомогти ,а не життю повчати,є така приказка-не вмієш пердіти,не страш рибу!

Помочь чем? Поехать и попасть по 125 статье КК Украины? Или за вымагательство?
Есть органы, пусть туда обращается с заявлением, сейчас не 90- тые!!!
 
Та і не факт, що це з Льцька навіть, був хлопчина начебто з Рівного на ОЛХ - відстежується та ж система розводу з рідкисними речами на БМВ, Ауді... Будьте уважні та обережні!
А хто з Луцькаі то варто було б зїздити хоча б подивитись чи є там щось чи хтось! Бо фото зідрані з інета, кожна в різному гаражі, надворі,вдома...
 
справу вже завели. побачим що з того буде !
 
А фамилия очень знакомая, мне почему-то кажется я переводил недавно деньги кому-то с такой фамилией... и получал в ответ запчасти что-ли
 
якщо можете, перевірте. в приват24 всі перекази можна глянути.
 
Я ему тоже сегодня 100грн. кинул.Не хочет наложкой отправлять без предоплаты. Типа не все люди за товаром приходят.
 
Last edited:
В місті Луцьк за адресою вул. Замкова, 1, знаходиться Центральний (Старий) ринок, ніякої розборки по Мерседесах, БМВ та Ауді там ніколи небуло. Вже тут луцькі хлопці їздили шукали, питали, нікого там такого і близько нема.
 
А я, пацаны сразу эту "дрочь" вычислил, карты типа жатая кожа 1500грн. 4 шт. - МЕГА ШАРА!! у меня их в Днепре за 4000грн. забрали бы в течении часа ! Самый прикол в том, что он мне во обще ничего не сказал за предоплату или за деньги вперед, типа скинь, я ему еще в четверг ( прошлая неделя) говорил отправляй карты, все что есть, он мне так не охотно говорит, что есть может кто - нибудь с Луцка, мол чтоб денег дать и забирай карты, фишка в чем - чтоб я повелся и сразу же полетел в ПриватБанк кидать лавэ этому пидара....У, 1500грн. и мол, карты по любому за мной! Этот не хрош ий человек просто ищет людей( сильнозагаревшихся в товаре) которые сами проявляют инициативу и просто кидают от азарта или радости ему деньги!!!
P.S я думаю, что 99% он даже не в Луцке!!!! Поймать бы такого ган...на и 2-мя бехами растянуть в разные стороны за руки и за ноги!!!
 
А я, пацаны сразу эту "дрочь" вычислил, карты типа жатая кожа 1500грн. 4 шт. - МЕГА ШАРА!! у меня их в Днепре за 4000грн. забрали бы в течении часа ! Самый прикол в том, что он мне во обще ничего не сказал за предоплату или за деньги вперед, типа скинь, я ему еще в четверг ( прошлая неделя) говорил отправляй карты, все что есть, он мне так не охотно говорит, что есть может кто - нибудь с Луцка, мол чтоб денег дать и забирай карты, фишка в чем - чтоб я повелся и сразу же полетел в ПриватБанк кидать лавэ этому пидара....У, 1500грн. и мол, карты по любому за мной! Этот не хрош ий человек просто ищет людей( сильнозагаревшихся в товаре) которые сами проявляют инициативу и просто кидают от азарта или радости ему деньги!!!
P.S я думаю, что 99% он даже не в Луцке!!!! Поймать бы такого ган...на и 2-мя бехами растянуть в разные стороны за руки и за ноги!!!
Ну ты уже в теме просто, вспомни как я тебе за коробкой поехал))))
 
Да, Димон, ты меня выручил тогда, Спасибо! Так бы сразу 2000грн. минимум выкинул бы!!!!
 
і що цікаво "лавочку" не прикриють ніяк. оголошення на OLX висять собі. писав скарги, все до одного місця....
 
Друзья будьте внимательны на олх снова те же пи...ры только уже новый номер место мтс 0983805463 те же дверные карты за 1500 и сиденья моторспорт.
 
Друзья будьте внимательны на олх снова те же пи...ры только уже новый номер место мтс 0983805463 те же дверные карты за 1500 и сиденья моторспорт.

ето тупо развод номер 0983805463 и там их на олх таких пи...р хватает хотел у него купить сидения бежевые на е34 когда увидел фото обявления они оказались от е39 а он доказывает что от е34 вот я его и выкупил гон...на а разговаривает уверено.
 
Я також мав справу з даною людиною. Приїхав по запчастини за тією адресою і він перестав брати трубку.
Взагалі рекомендую вам спочатку казати продавцю що підїду куди треба, і якщо людина впевнено каже що без проблем то далі можна мати справу, а якщо каже що в іншому місті чи не виходить чи ще щось то краще пошукати іншого продавця.
 
Back
Top