"Якась хрінь в торпеді"(вирізано з Бортовика)

12 колeн…., можливо одне одного…., але точно не з болот…., хз….(((
 
Azov - просто респект, знімаю шляпу, як то кажуть.
 
Трохи віскі серед ночі, але - ніколи, ще раз - ніколи не вірте «лівакам» ( обама через байдена наприклад), вони вас кинуть, як кидають нас, їм не потрібні держави з курсом національной ідентифікаціей як Украіна чи Ізраіль, їм потрібні стада, що сидять на валфєрі, яких можно тримати на подачках, розраховуйте тількі на себе, доки в Америці (може) респи не зайдуть, читав сьогодні, що Таймс про інтервью з Трампом напишуть, очікував, шо треш, але це просто пиздець(((, все переврали…., «бе кіцур» (кароче по нашому) - сплошна брехня, і це пиздець , як напряга…
Я не агітую, але ліві в Штатах - то є друзі путіна, хоч він для них і расходник, але іхні цілі - то пиздець усім нормальним….(
 
РS
По прибуттю в Ізраєль я був більше ліваком , там не порузуміння між нами та арабами…, але потім трохи зрозумів, що нікуя зі сторони арабів це не працює, потім я став центристом - ну тіпа не всі вони погані, траба домовлятися…, напевно ви громада вже розумієте чім усе закінчилося для мене…(
Зараз я ультра правий, і я розумію що значить для американців - МАГА, а це говорить - що Америка понад усе (блджат)!!!, вам знайомо це?, тому ще раз - ми нікому і нах не потрібні окрім себе, а подальш вже політіка і як ми до неї пристосовуємся, тількі на себе розраховуйте, і від тоді з вами будуть говорити…, на жаль нема Рейгана і Течер, нішилися корпораціі та іх васали тіпа обам і прочіх((((
 
Сподіваюсь, що про транспоранти - то не про вас.
 
А бо так, а бо можете з транспоранатами постоять…., ліваки це люблять(, бо то катів треба розуміти і прочая єботень…
View: https://youtu.be/eMHvrTL2VXg?si=vrzJSXbrrlZGr-_K
Левые к сожалению, что-то все больше имеют власти, вот и расхлебываем... Вообще центристов не хватает чтобы стабилизировать этот хаос
 
Левые к сожалению, что-то все больше имеют власти, вот и расхлебываем... Вообще центристов не хватает чтобы стабилизировать этот хаос
Ще трохи пояснень-
View: https://youtu.be/x0mLDG-tYnU?si=iHIewxu3TyZj7rWp

Ще раз - ніколи ліві не будуть допомогати національним державам, запамʼятайте це!….
А так - да, Байден з обамами друзі, а рижий - це агент кремля….((((
 
Ви про санкціі до Азова від адміністраціі Байдена чули?, бо Азов - це національний підрозділ (не нацистьський, а іменно що НАЦІОНАЛЬНИЙ), ми з цім вже зіткнулися, в нас такі теж є і теж попали, це я ще камінець в мозаіку добавлю від блджат «друзів», що зараз окуповують Білий дім….((((
 
По-видимому, это навигационный или информационный дисплей. Для управления им обычно есть кнопки или сенсорный экран. Попробуйте нажать на различные области экрана или поискать кнопки вокруг дисплея. Если у вас есть руководство по эксплуатации автомобиля, оно может также содержать информацию о том, как использовать этот дисплей. Если не удается найти способ активации или управления дисплеем, лучше всего обратиться к руководству пользователя или обратиться за помощью к специалисту в сервисном центре.
 
Back
Top